Where maths is fun!

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Naši učenici na finalu Erste Plave lige 2021. u Zagrebu
Autor: Ana-Marija Trevižan Vujčić, 16. 9. 2021.

Naš Martin Ćibarić, 6b osvojio je 2. mjesto u bacanju kugle, dok je u istoj disciplini naša Mirjana Čović, 7b, osvojila 4. mjesto.

Na atletskom stadionu SRC Svetice u Zagrebu održano je finale Erste Plave lige 2021, najvećeg dječjeg atletskog natjecanja u Hrvatskoj.

Učenici naše škole sudjelovali su kao predstavnici Knina u pratnji profesorica Lidije Pulić i Nikoline Čeko.

Rino Bjelobrk 7a, trčanje 60 i 600m

Čestitke Martinu na osvojenoj medalji, Mirjani na visokom 4.mjestu, a i svim ostalima koji su sudjelovali u natjecanju!

[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]