DARoviti u fokusu

🌞📚🎉 Ljetna škola u Sisku za 50 odgojno-obrazovnih djelatnika - Inspiracija i Povezivanje! 🎉📚🌞

S ponosom želimo podijeliti sjajne vijesti o nedavno završenoj Ljetnoj školi u Sisku, u kojoj je sudjelovalo i 10 naših odgojno-obrazovnih djelatnika.

Ljetna škola u Sisku je okupila sveukupno 50 predanih odgojno-obrazovnih djelatnika iz 5 različitih škola. Ovogodišnja Ljetna škola, održana pod blistavim suncem, predstavljala je pravu priliku za nadahnutu razmjenu znanja i iskustava među educiranim profesionalcima.

Tijekom ovog intenzivnog programa, polaznici su se upustili u teme koje su ključne za daljnji razvoj obrazovnog sustava i uspješan rad s učenicima. Poseban fokus bio je na:

🔍 Identifikacija i rad s darovitim učenicima: Osvježili smo svoja znanja i vještine kako bismo bolje prepoznali i podržali talentirane mlade umove. Rad s darovitim učenicima iziskuje poseban pristup, a polaznici su stekli dublje razumijevanje kako ih motivirati i potaknuti na postizanje najboljih rezultata.

🚀 Poduzetništvo i aktivno građanstvo: Suočavajući se s izazovima 21. stoljeća, važno je poticati poduzetnički duh i aktivno građanstvo među učenicima. Kroz dinamične rasprave i praktične vježbe, sudionici su otkrili nove načine kako potaknuti inovativnost i kritičko razmišljanje među mladima.

🔄 Razmjena iskustva: Ovaj događaj omogućio je dragocjenu priliku za međusobnu razmjenu iskustava među odgojno-obrazovnim djelatnicima iz različitih škola. Kroz panel rasprave, radionice i neformalna druženja, polaznici su zajedno gradili bogatstvo ideja i pristupa koji će obogatiti njihov rad u školskim učionicama.

🌿 Posjet Parku prirode Lonjsko polje: Ne samo da smo se posvetili obrazovanju, već smo i istražili lokalnu zajednicu kako bismo bolje razumjeli okolinu u kojoj djelujemo. Posjet Parku prirode Lonjsko polje pružio nam je uvid u prirodne resurse i kulturnu baštinu ovog područja te nas potaknuo na promišljanje o ekološkoj svijesti i održivosti.

Ova Ljetna škola predstavljala je istinsku suradnju i doprinos obrazovnoj zajednici.

Zahvalni smo što smo bili dio ove inspirativne avanture te se radujemo daljnjem rastu i razvoju našeg obrazovnog sustava. 🌟📚🌍

objavio: Ivona Rogošić   datum: 30. 8. 2023.