Priredba povodom Dana škole

Učenici i nastavnici prigodno su obilježili Dan škole. Program je obilovao različitim nastupima velikog broja učenika škole, koji su plesali, pjevali, glumili i recitirali. Podijeljene su pohvalnice učenicima koji su se istakli svojim trudom i uspjesima na brojnim natjecanjima.

Ove godine Osnovnu školu Kistanje posjetila je i snimateljska ekipa Sportske televizije i snimila prilog za emisiju Školska liga te tako potvrdili da se za uspjehe učenika naše škole daleko čuje.

Školska liga:

PRIZNANJA

Sudjelovale na Županijskom natjecanju iz Hrvatskog jezika sa zavidno visokim brojem bodova na Školskom natjecanju.

1. Franka Dučkić, 7.b

2. Marcela Đurić, 7.b

3. Ana Glasnović, 7.a

4. Josipa Rodić, 7.a

Sudjelovale na „Nacionalnom kvizu za poticanje čitanja“ pročitavši 5 lektirnih djela, nakon čega su rješavale test.

Antonija Dominković, 7.a
Ana Glasnović, 7.a
Josipa Rodić, 7.a
Tijana Glasnović, 7.a
Gabriela Antić, 7.a

Učenica  Viktorija Ivanović  je ušla u finale natječaja na nacionalnoj razini za najljepši rukopis pod nazivom „Što se rukom piše, vrijedi više“ te nas predstavljala u Nacionalnoj sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu.

Dramska skupina pod vodstvom profesorice Ane Brajković sudjelovala na županijskom natjecanju Lidrana te dobila sve pohvale glumaca šibenskog kazališta koji su ih nazvali pravom amaterskom družinom.

Franka Dučkić literarnim radom „Svemir“ sudjelovala na županijskom natjecanju.

Članovi Likovne grupe sudjelovali su na Natječaju "Radost slikanja uz glazbu" 2015. U izrazito jakoj konkurenciji od preko 100 škola, tj. preko 1000 likovnih radova, radovi naših učenica Antonije Berišić, 6. A, Ane Karamatić, 8. B, Marije Ćibarić, 8. B i Marije Palić, 8. B, su izabrani za sudjelovanje na zajedničkoj izložbi povodom Tjedna glazbe za mlade koji se održao od 7.-11. travnja 2015. godine u Zagrebu.

Na izložbi učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih

umjetnosti i dizajna – LIK 2015. rad naše učenice Milice Traživuk, 7B, upućen je na državnu razinu.

Emanuel Ćibarić, učenik 1.a  razreda osvojio je 1. mjesto na županijskom strip natječaju na temu Upoznaj svoja prava.

Svi pohvaljeni učenici su:

Emanuel Ćibarić  1. A

Marijo Macukić  3. A

Ana Berišić  4. A

Viktorija Ivanović  5. A

Sandra Gucić  6. A

Tijana Glasnović  7. A

Josipa Rodić  7. A

Ana Glasnović  7. A

Gabrijela Antić  7. A

Antonija Dominković  7. A

Marija Palić  8. B

Marija Palić 8. A

Ana Karamatić  8. B

Franka Dučkić  7. B

Marcela Đurić  7. B

Milica Traživuk  7. B

Više slika možete vidjeti u našoj fotogaleriji.

objavio: Administrator   datum: 17. 6. 2015.

« Svibanj 2024 »