Zaštitite svoju privatnost

Posjetite stranice Nacionalnog Centra za promicanje i očuvanje sigurnosti Interneta u  Republici Hrvatskoj.

Dragi naši čitatelji/ce,

U rubrici Djeca nalaze se tekstovi i informacije namijenjeni djeci i mladima o sigurnom i poticajnom internetskom okruženju.

U ovoj rubrici moći ćete naći razne tekstove o sigurnim načinima korištenja interneta, njegovim prednostima, zanimljivostima, ali malo i o opasnostima i kako se zaštititi u virtualnom svijetu. Nastojat ćemo našim znanjima pomoći našim malim i malo većim čitateljima približiti čari interneta, kako uživati, igrati se, nalaziti nove informacije, ali na način prihvaćanja pravila sigurnog korištenja i poštivanja vrijednosti koje vrijede i u svakodnevnom životu.

Pokušat ćemo našim pisanjima pomoći i njihovim roditeljima, učiteljima, nastavnicima i svima malo starijima koji možda o internetu znaju i manje od djece, dati im savjete koje oni mogu prenositi dalje i primjenjivati u svojim druženjima s mlađima tako da bi svađe zbog računala i interneta bile sve rjeđe.

Zato, molimo vas, šaljite nam sve vaše prijedloge, primjedbe, ideje i potrebe kako bismo mogli ovu našu stranicu učiniti što kvalitetnijom i zanimljivijom, jer smo tu zbog svih vas.

A draga djeco (ipak ste nam od svih vi najvažniji!), tko zna, možda pod utjecajem naših savjeta se i neki mama ili tata „zakače“ na vašu „cool“ igricu pa vi njih budete morali tjerati od računala ili, što bi bilo još bolje, možda je zaigrate skupa ili se barem lakše dogovorite oko pravila.

Dobro došli!!!

objavio: Administrator   datum: 14. 8. 2016.

« Svibanj 2024 »